Dziękujemy Państwu za przesłanie opinii dotyczącej pobytu w Lipczynku
![]() | ||
| Liliana M | ||
| Data: wrzesień 2025 | ||
| W tym roku dwukrotnie miałam przyjemność korzystania z tych domków letniskowych. Przepiękne jezioro, jego otoczenie, niezmiernie miła i w pełni profesjonalna obsługa ze strony właściciela p.Andrzeja, funkcjonalnie wyposażone,czyste domki, świetnie zoorganizowany spływ kajakowy i grzybki na śniadanie z pobliskiego lasu,wszystko to sprawiło, że z pewnością tam wrócę, polecam z całego serca! | ||
| Źródło: google.com | ||
![]() | ||
| talking_ pepe | ||
| Data: lipiec 2025 | ||
| Spędziłem tydzień w ośrodku letniskowym w Lipczynku i było naprawdę super! Czysta woda, cisza, spokój – idealne miejsce na odpoczynek. W okolicy dużo natury, a największą atrakcją były wiewiórki, które można spotkać tuż obok domków. Dla wędkarzy też coś się znajdzie – w jeziorze pływają ryby, a łowienie to czysta przyjemność w tak spokojnej okolicy. Świetne miejsce, żeby się wyciszyć i połowić w spokoju. Gospodarz, Pan Andrzej, to bardzo sympatyczny i pomocny człowiek – widać, że dba o to miejsce z sercem. Gorąco polecam każdemu, kto chce odpocząć z dala od zgiełku miasta i naładować baterie w otoczeniu przyrody. Na pewno jeszcze tam wrócę! | ||
| Źródło: google.com | ||
![]() | ||
| Izabella Zając | ||
| Data: sierpień 2025 | ||
| Wspaniale miejsce , gdzie można w pełni się zrelaksować i odpocząć. Przemiły i bardzo życzliwy pan Andrzej właściciel ośrodka. Piękne jezioro zasobne w ryby . Domki w lesie wyposażone w sprzęty niezbędne do normalnego funkcjonowania. Do dyspozycji własny pomost i łódka z silnikiem . Połowy udane - szczupaki „brały „ jak szalone😊 . Na pewno wrócimy tu ponownie , bo jest to miejsce przyjazne ludziom i zwierzętom które można tu bez problemu zabrać ze sobą. | ||
| Źródło: google.com | ||
![]() | ||
| Robert Drewczyński | ||
| Data: sierpień 2025 | ||
| Super miejsce dla osób pragnących wypocząć w ciszy i spokoju....chyba że nie lubią śpiewu ptaków :) Polecam wszystkim wędkarzom i grzybiarzom. Każdy domek domek ma swój pomost i łódkę elektryczną tylko dla siebie :) Przyjeżdżam tu z rodzicami już od 10 lat....jesteśmy zawsze tym miejscem zachwyceni. Pozdrawiamy Pana Andrzeja ...szefa ośrodka...zawsze uśmiechniętego i dziękujemy że zawsze możemy liczyć na miłe przyjęcie i pomoc w każdej potrzebie. Robert z rodzicami :) Pamiętajcie że są tu fantastyczne wiewiorki i nie zapomnijcie o orzechach...lubią włoskie:) Pozdrawiam | ||
| Źródło: google.com | ||
![]() | ||
| Waldemar Poprawski | ||
| Data: lipiec 2025 | ||
| Wraz z kumplem byliśmy tutaj na wakacjach typowo wędkarskich w ostatnim tygodniu maja - pogoda nas nie rozpieściła, jednak mimo to.... ryb, było tyle, że aż trudno zliczyć! Samo jezioro - piękna woda, otoczona lasem - cisza i spokój - idealne miejsce na połowy. Korzystaliśmy głównie z łódki, która jest w cenie pobytu - miała silnik i akumulator, dzięki czemu mogliśmy zwiedzić całe jezioro. Szkoda nam było czasu na siedzenie w domku, bo woda aż wołała nas do siebie! Bardzo polecam to miejsce na wypoczynek zarówno indywidualny - nastawiony na połów, jak i rodzinny - możliwość zorganizowania grilla, są także huśtawki dla dzieci i piękne tereny do jazdy na rowerze i zbierania grzybów. Na pewno wrócę tam jeszcze nie raz! | ||
| Źródło: google.com | ||
![]() | ||
| Marta Tkaczyk | ||
| Data: lipiec 2025 | ||
| Odkryliśmy tą miejscówkę kilka lata temu i co roku tam wracamy. Wspaniałe położenie - las, jezioro. Każdy domek ma swój pomost, łódkę, silnik, gril, taras, leżaki. Można się wychillować, odpocząć, poprzebywać w otoczeniu natury... :) właściciel ośrodka bardzo sympatyczny, pomocny, zawsze umiechnięty :) aż chce się tam wracać! | ||
| Źródło: google.com | ||
![]() | ||
| Julita Perzyk | ||
| Data: wrzesień 2025 | ||
| Fantastyczne miejsce. Domki położone w lesie. Cisza spokój. Każdy domek ma własny pomost z łudką z silnikiem elektrycznym. Gorąco polecam to miejsce jeżeli ktoś lubi spokój i wypoczynek na łonie natury. | ||
| Źródło: google.com | ||
![]() | ||
| Michał Haratym | ||
| Data: lipiec 2025 | ||
| Jest to miejsce dla osób szukających odskoczni od zgiełku miasta . "Cisza to przykręcenie życiu regulatora z napisem GŁOŚNOŚĆ." I tutaj tak właśnie jest :) Domki znajdują się blisko jeziora . Czysto i schludnie . Niczego nie brakuje . Każdy tutaj znajdzie " coś " dla siebie . Właściciel, super gość, pomocny i uczynny:) . Polecam Serdecznie :) ! | ||
| Źródło: google.com | ||
![]() | ||
| Halina Drewczyńska | ||
| Data: sierpień 2025 | ||
| Dzień dobry...😊🤗 Przyjeżdżam tutaj od 10 lat i nie mogę nic złego o tym miejscu powiedzieć, jest wszystko o czym marzy człowiek, który chce odpocząć i w pełni się zrelaksować w lesie nad pięknym jeziorem słuchając śpiewu ptaków 🐦 Do dyspozycji domku jest pomost i łódka elektryczna...co ucieszy każdego wędkarza... 👍😄 Właściciel domków...Pan Andrzej jest dyspozycyjny, pomocny, uprzejmy i zawsze uśmiechnięty dla wypoczywających👍👍👍 | ||
| Źródło: google.com | ||
![]() | ||
| Michał P | ||
| Data: lipiec 2025 | ||
| Bardzo udany "wędkarski" pobyt w leśnej ciszy i spokoju. Bardzo dobrze wyposażony domek, bardzo miły, pomocny i zawsze dyspozycyjny Właściciel. Stabilne pomosty, łódka na dwie osoby z akumulatorem i silnikiem - w pełni spełniły nasze oczekiwania. Celem wyjazdu był wędkarski spinning i udał się pod każdym względem. Pomimo falującej pogody, wiatru, deszczu, ostatniego i zimnego tygodnia maja, stabilizującego się ciśnienia udało się we dwóch wyciągnąć 71 szczupaków w przedziale 35 - 70cm ze zdecydowaną większością okolic wymiaru czyli 50cm. Głębokość łowienia od 1,5 do 6m w zależności od ostrych spadów jakie w niektórych miejscach są bardzo blisko brzegu. Liczbę sztuk podaję na prośbę Pana Andrzeja bo nie mam zwyczaju uzewnętrzniania wyników oraz zdjęć. W rzeczywistości jest to liczba do zrobienia (i poprawienia w przyszłości ;) ) przy dosyć intensywnym łowieniu przez 6 dni jakie prowadziłem z (równie szalonym) kompanem wędkowania. Polecam w stu procentach pobyt w tym Ośrodku Wypoczynkowym - wrażenia zostaną na długo. Dziękuję i pozdrawiam, wszystko super - do zobaczenia :) | ||
| Źródło: google.com | ||
![]() | ||
| hanusia | ||
| Data: 26.09.2014 22:17 | ||
| Byliśmy w czerwcu 2014. Polecamy i pozdrawiamy! Piękne okoliczności przyrody zachwycają. Cisza, spokój. Sympatycznie i wygodnie. Właściciel P. Andrzej bardzo przyjazny, otwarty, pomocny. Dla wędkarzy RAJ, ci którzy nie wędkują nie będą się nudzić, zapewniam. Polecam. Oferta w 100 % zgodna z rzeczywistością. | ||
| Źródło: gwiazdor.pl | ||
![]() | ||
| Dariusz Barut | ||
| Dodano: 25 Wrzesień 2014 15:01:09 Pobyt w terminie: 2014.08.30 - 2014.09.13 IP: xxx.compower.pl (xxx.200.149.174) |
Średnia ocena: 9,83 ![]() |
|
| Serdecznie polecam, miejsce cudowne, niepowtarzalne. Opis oferty w 100% zgodny ze stanem rzeczywistym. Znaleźliśmy to miejsce w tym roku i już zdążyliśmy odwiedzić je dwa razy. Pierwsza wizyta w czerwcu, czas dojrzewania jagód. Lipczyńskie jagody są wyjątkowe wielkie, soczyste i przepyszne. Druga wizyta zakończyła się raptem dwa tygodnie temu. Tym razem lasy obrodziły ogromną, niespotykaną ilością grzybów w dwie godziny dwa pełne kosze i tak codziennie. Domki położone są w pięknym lesie sosnowym w bezpośredniej bliskości jeziora Lipczyńskiego, dla gości dostępny jest prywatny pomost oraz łódka z akumulatorem żelowym oraz wiosła dla szukających aktywności. Miejsce jest cudowne również na wycieczki piesze i rowerowe. Nie można się nudzić. Na pewno wrócimy | ||
| Źródło: eholiday.pl | ||
![]() | ||
| irenatrz | ||
| Data: 29.08.2014 22:43 | ||
| Witamy serdecznie!spedzilismy naprawdę cudowne chwile z calą rodzinką w ośrodku wypoczynkowym w Lipczynku,osrodek naprawdę godny polecenia!!!!Domki wspaniale wyposażone z przepieknym zadaszonym tarasem ,można naprawdę wypocząć w ciszy i spokoju z dala od hałasu,superowe miejsce także dla wędkarzy i grzybiarzy.Dla milusińskich nowiutki plac zabaw oraz w samym ośrodku dla dzieci w razie deszczu jest pomieszczenie na gry i zabawy! Bardzo byliśmy zadowoleni z personelu stołówki,który naprawdę był życzliwy i uprzejmy jak i przy sniadaniach, obiadach i kolacjach!Dziekujemy także panu ANDRZEJOWI , za uprzejmość i miłe przywitanie z bardza smaczną rybką! O ile zdrowie nam dopisze to na pewno znów tam wrócimy!!!! Gorące pozdrowienia przesyłają goście z domku nr.10. DZIEKUJEMY!!!!!!!! | ||
| Źródło:gwiazdor.pl | ||
![]() | ||
| ewasimone | ||
| Data: 12.03.2014 17:36 | ||
| Już trzeci raz będę spędzała urlop w Lipczynku i jeśli myślicie państwo że niema innych ośrodków wypoczynkowych na moich ukochanych Kaszubach to się mylicie ja poprostu czuję sentyment do tego miejsca,czystego jeziora obfitująścego w ryby/piękne okonie-mniam/bardzo ważne dla mnie są pomosty wedkarskie przypisane do kazdego domku,piękne czyste lasy,zadbane przestronne domki z duzymi tarasami,fajny właściciel witający nas ciepłymi wedzonymi pstrągami no i ten przepiękny zachód słońca. Dziękuję i polecam potencjalnym wczasowiczom chcącym naprawdę wypocząć. Pozdrawiam Ewa z Gdyni | ||
| Źródło: gwiazdor.pl | ||
![]() | ||
| Aga | ||
| Dodano: 09 Marzec 2014 22:25:48 Pobyt w terminie: 2013.08.17 - 2013.08.24 IP: xxx.neoplus.adsl.tpnet.pl (xxx.42.161.48) |
Średnia ocena: 10.00 ![]() |
|
| Miejsce magiczne, do którego wracamy w każde wakacje. Urokliwe jezioro, wokół przepiękne lasy pełne jagód i grzybów. Dla wędkarzy przygotowane są pomosty oraz łódki (każdy domek ma osobny pomost i łódkę - a ryby w jeziorze są), domki odnowione, ciepłe, czyste i świetnie wyposażone, a zadaszony taras to doskonałe miejsce do biesiadowania. Tu można naprawdę odpocząć. Panie Andrzeju, dziękujemy za to miejsce i do zobaczenia. | ||
| Źródło: eholiday.pl | ||
![]() | ||
| Krzysztof, Wroc³aw | ||
| Dodano: 2014-03-09 12:46:31 | Ocena: 5/5 | |
| Byliśmy wraz z żoną w pełni zadowoleni, ośrodek w 100% zgadza się z opisem, wymarzone miejsce do odpoczynku, cisza, spokój, jezioro, lasy, własny pomost z łódką, przepiękne widoki. Po prostu dla nas cud natury. Z chęcią tam wrócimy. Polecam!!! | ||
| Źródło: nocowanie.pl | ||
![]() | ||
| Jolanta | ||
| Dodano: 2014-02-22 | Ocena: 5/5 | |
| Ośrodek Wypoczynkowy w Lipczynku na pięknych Kaszubach odwiedzimy w tym roku po raz trzeci z rzędu, do tego momentu mieliśmy zasadę, że co roku gdzie indziej. Dlaczego złamaliśmy tę zasadę- a to dlatego, że jest to ośrodek pięknie położony w sosnowym lesie nad pięknym jeziorem nad którym każdy domek posiada własny pomost, solidną łódką z silnikiem elektrycznym. Domki pięknie wyposażone z oświetlonymi tarasami na których tętni życie nie raz do białego rana. Właściciel ośrodka wita nas co roku smacznymi wędzonymi jeszcze ciepłymi pstrągami a my się odwdzięczamy pieczywem ze swojskim smalcem i kwaszonymi ogórkami - to jest piękne. Cisza, czyste powietrze i miła atmosfera oraz smaczne okonki z czystego jeziora to atuty nie do odrzucenia. Polecamy Jola i Mirek. | ||
| Źródło: fajnewczasy.pl | ||
![]() | ||
| MACIEJ I EWELINA | ||
| pobyt: 2013-07-06 - 2013-07-13 | ||
| MIEJSCE BAJECZNE, LAS , CISZA , SPOKÓJ. DOMKI CZYSTE, ODNOWIONE . NA WYPOSAŻENIU DOMKU WŁASNY POMOST I LODKA (MAŻ CAŁY POBYT ŁOWIŁ), JA Z DZIECIAKAMI TEZ SIĘ ŚWIETNIE BAWIŁAM , BLISKO PLAZA , PLAC ZABAW , DOSŁOWNIE CAŁY DZIEŃ MOŻNA CHODZIĆ W STROJACH KĄPIELOWYCH. MIEJSCE NAPRAWDĘ GODNE POLECENIA. TEGO ROKU RÓWNIEŻ WYBIERAMY SIĘ Z RODZINA W LIPCU. POZDROWIENIA DLA WŁAŚCICIELI ;) | ||
| Źródło: meteor24.pl | ||
![]() | ||
| roszczyk stefan | ||
| Data: 2014-02-13 | ||
| Bardzo piekne miejsce.Jezioro otoczone lasem.Mozna zlowic szczupaka ,zwiedzac piekna okolice lub jedno i drugie Nima mowy o nudzie Polecam szczegolnie wedkarza | ||
| Źródło: nasza-kwatera.pl | ||
![]() | ||
| Ewelina | ||
| Data: 2014-02-13 18:04:18 | ||
| Super miejsce , byłam dwa razy i jadę znowu, już zamówiłam domek. Jest bajecznie, wypoczynek dla każdego.Domki czyste, nic nie trzeba zabierać ze sobą .Okolica również. Na wyposażeniu domku , własny pomost do łowienia rybek a i jest co złowić, łódka . Jezioro czyste, a jak ktoś jedzie z dziećmi to plaża również , duży plac zabaw.Naprawdę ośrodek godny polecenia.za | ||
| Źródło: noclegibaza.pl | ||
![]() | ||
| Krzysztof | ||
| Data: 2014-02-20 Pobyt od: 2012-08-11 do 2012-08-25 IP: xxx.252.52.56 |
Ocena 5/5 | |
| Piękny ośrodek w środku Borów Tucholskich super wyposażony do każdego domku pomost i łódka z silnikiem - raj dla wędkarzy najlepsze -nie trzeba szukać punktu sprzedaży zezwoleń- do kupienia w ośrodku. Dla grzybiarzy to eldorado-fotki mówią prawdę o rybach i grzybach. Nie mogę doczekać się lata i pobytu w tym ośrodku | ||
| Źródło: spanie.pl | ||
![]() | ||
| Elżbieta | ||
| Data: 2014-03-08 | Ocena 5/5 | |
| Fajne miejsce na wypoczynek w ciszy i spokoju .SUPER właściciel który opiekuje się gośćmi . | ||
| Źródło: poznajkraj.pl | ||
![]() | ||
| fabian | ||
| Data: 13.02.2014 19:44 | ||
| Witam super miejsce na udane rodzinne wakacje ,cisza spokoj ,oswojone wiewiorki, piekne jezioro i okolica, , dla wedkarzy raj, dodatkowo wlasciciel super czlowiek dodaje lodke i silnik gratis do wypoczynku co naprawde uprzyjemnia spedzanie tam czasu plywajac ,ogladajac,lub wedkujac. Goraco polecam i zachecam do skorzystania z oferty wypoczynku w domkach brdy nad jeziorem. Ja w tym roku znow odwiedze te magiczne miejsce z cala rodzina | ||
| Źródło: gwiazdor.pl | ||
![]() | ||
| nord80 | ||
| Dodano: 20 Luty 2014 21:42:53 Pobyt w terminie: 2013.07.20 - 2013.07.27 IP: xxx.play-internet.pl (xxx.127.29.188) |
Średnia ocena: 9.29 ![]() |
|
| Witam, polecam wypoczynek w domkach typu brda w Lipczynku wszystkim, którzy cenią sobie spokój, ciszę i lubią obcować z naturą. Jezioro jest rajem dla wędkarzy, gęste lasy roją się od grzybów, a bogato wyposażone domki zachęcają do dłuższego pobytu, bez względu na porę roku. Jezioro jest czyste, ma plażę i łagodne zejście do wody, przy plaży molo i plac zabaw dla maluchów. Domki są świeżo po remoncie, jest w nich ciepło i wygodnie, każdy ma duży taras na którym można zjeść śniadanko w towarzystwie skaczących wiewiórek:), grillować, opalać się itp. Do każdego domku przypisana jest łódka z silnikiem i własny pomost. W kuchni nie brak niczego, można spokojnie pichcić. Bardzo miły właściciel, były harcerz, otwarty na potrzeby gości. Świetne miejsce na wypady rowerowe, zwiedzanie, wakacje z rodziną. Jedyny minus jest taki, że rezerwację trzeba robić na początku roku, bo potem brakuje miejsc :) Fabian z Katowic | ||
| Źródło: eholiday.pl | ||
![]() | ||
| Robert Długiewicz | ||
| Data: 2014-02-13 | ||
| super miejsce gorąco polecam | ||
| Źródło: nasza-kwatera.pl | ||
![]() | ||
| Wiesia RDD | ||
| Data: 2014-02-13 | Ocena 5/5 | |
| W zeszłym roku spędziliśmy u Państwa w Lipczynku miło tydzień. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu, dzieci bawiły się doskonale, nałapaliśmy wiele ryb. Domki super wyposażone, atmosfera bardzo miła. Na pewno skorzystamy z Państwa oferty w następnych latach. Pozdrawiamy ;) | ||
| Źródło: poznajkraj.pl | ||
![]() | ||
| Robert | ||
| Data: 13.02.2014 18:57 | ||
| Witam serdecznie polecam wypoczynek w Lipczynku super miejsce na wypoczynek spędziłem tam super tydzień ze znajomymi | ||
| Źródło: gwiazdor.pl | ||
![]() | ||
| maciej.eichler.3 | ||
| Dodano: 18 Luty 2014 18:20:35 Pobyt w terminie: 2013.07.15 - 2013.07.27 IP: xxx.smgr.pl (xxx.238.29.44) |
Średnia ocena: 10.00 ![]() |
|
| Osrodek godny polecenia, wszystko sie zgadza z opisem. Miejsce ciche , spokojne. Domki czyste i odnowione. Jezioro bajeczne, i rybke mozna zlapac. Jezdze co roku i tym razem rowniez. Juz z dziecmi odliczamy dni. | ||
| Źródło: eholiday.pl | ||
![]() | ||
| Kasia | ||
| Data: 2014-01-26 | Ocena 5/5 | |
| Super miejsce dla rodzin z dziećmi. Domki super wyposażone, łódka do pływania na cały pobyt w cenie. Polecam | ||
| Źródło: poznajkraj.pl | ||
![]() | ||
| Wędkarz | ||
| Data: 13.05.2012 11:54 | ||
| Byłem z rodziną jest b.fajnie pozdrawiam | ||
| Źródło: gwiazdor.pl | ||
![]() | ||
| robert.dlugiewicz.5 | ||
| Dodano: 13 Luty 2014 19:07:44 Pobyt w terminie: 2012.06.24 - 2012.06.30 IP: xxx.ip.netia.com.pl (xxx.195.129.219) |
Średnia ocena: 10.00 ![]() |
|
| serdecznie polecam | ||
| Źródło: eholiday.pl | ||
![]() | ||
| Dorota | ||
| Data: 27.06.2013 23:28 | ||
| Byłam tam w czerwcu 2013r. Nie łowiliśmy rybek, ale infrastruktura pod rybki jest wysmienita. Domki są ładne, konfortowe: ocieplenie, wyposarzenie. Widać sużą dbałość o szczegóły. Pan Andrzej dba o gości i to się czuje. Byłam tam z mężem i malutką córeczką. Dla nas było to wymarzone miejsce. Cisza, spokój, płytka, ciepła woda przy kąpielisku. Plac zabaw dla dzieci. Znalazłam to miejsce przypadkiem, ale na pewno wrócę i będę polecać znajomym. | ||
| Źródło: gwiazdor.pl | ||